Dzień otwarty 10.03.2016r /czwartek/w godzinach 18:00-20:00

Zapraszamy na dzień otwarty rodziców i dzieci, które w roku szkolnym 2016/2017 chcą uczęszczać do oddziału przedszkolnego i pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Mejstera w Słomczynie.

W programie :

• Spotkania z nauczycielami klas 1-3, wychowawcą oddziału przedszkolnego i wychowawcą  klasy pierwszej.
  • Spotkanie z psychologiem, pedagogiem i logopedą.
  • Zwiedzanie sal lekcyjnych klas 1-3 oraz sali oddziału przedszkolnego,  świetlicy, pokoju , w którym odbywają się zajęcia  integracji sensorycznej i zajęcia z logopedą, sali gimnastycznej.
  • Zapoznanie się z ofertą  zajęć pozalekcyjnych dla dzieci z oddziału przedszkolnego i dzieci z  klasy pierwszej.

W roku szkoknym2015/16  dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczą w zajęciach:

• języka angielskiego,
  • rytmiki,
  • zajęciach z logopedą i z psychologiem,
  • zajęciach integracji sensorycznej.

Dzieci z klasy pierwszej biorą udział w:

• zajęciach sportowych – nauka jazdy na rolkach i łyżwach

• zajęciach integracji sensorycznej

• zajęciach  logopedycznych

• zajęciach z psychologiem

• Rada Rodziców organizuje zajęcia dodatkowe:

• Matpalneta

• Zumba

• W szkole świetlica szkolna  otwarta jest w godzinach 7:30 -17:00
  • Obiady w szkole dla dzieci najmłodszych są wydawane o godz.12:00
  • Kursuje autobus szkolny, który przywozi dzieci do szkoły na godzinę 8:00  i odwozi do domu o godzinie 13:30 i 15:00.  Dzieci  w autobusie znajdują się pod opieką  nauczyciela.