twoja ulubiona szkoła...

Kolejny rok współpracy ze szkołą w Pisogne

Pisogne1

Na przełomie września i października uczniowie klasy 7. naszej szkoły odwiedzili włoskie miasteczko Pisogne. Gościli u uczniów tamtejszej szkoły, z którą współpracujemy już od szesnastu lat. Młodzież spędziła czas na wycieczkach – zwiedziła Bergamo oraz Brescię. Poznała także historię Pisogne . Niezapomnianych wrażeń dostarczyła wizyta w prehistorycznym parku w Capodiponte, gdzie uczniowie podziwiali ryty naskalne - zabytek wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Pisogne3

Nie zabrakło okazji do integracji i wspólnej zabawy podczas zajęć plastycznych w szkole oraz na tradycyjnej już dyskotece Pizza Party.

Nasi uczniowie poznawali inną kulturę, tradycję,  szlifowali swoje umiejętności językowe. Zawiązały się znajomości i przyjaźnie.

Pisogne5

Już 17 października nasza szkoła będzie gościć uczniów z Pisogne. Postaramy się, aby ta wizyta była równie udana.

Pisogne4