Półkolonie i dyżur oddziału przedszkolnego w czasie wakcji

Dla wszystkich dzieci zamieszkujących Gminę Konstancin-Jeziorna w trakcie wakacji 2014 przygotowano mnóstwo atrakcji.

1. Półkolonie przy Szkole Podstawowej nr 6 w Opaczy  odbędą się w terminie: 30.06-11.07.2014 r. Odpłatność za półkolonie ponoszona przez rodziców 180 zł.

2. Półkolonie przy Zespole Szkół Nr 1 w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Wojewódzkiej 12  odbędą się  w terminie: 14.07-25.07.2014 r. Odpłatność za półkolonie ponoszona przez rodziców 180 zł.

3. Dyżur oddziału przedszkolnego przy Zespole Szkół Integracyjnych Nr 5  w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Szkolnej 7 w terminie: 30.06-11.07.2014 r. Odpłatność za pobyt dziecka na dyżurze ponoszona przez rodziców 180 zł.

Odpłatności ponoszone przez rodziców związane są z wyżywieniem dzieci, na które składają się obiad i podwieczorek, oraz z częściową odpłatnością za bilety wstępu.

Wszystkich informacji na temat półkolonii i dyżuru udzielają dyrektorzy szkół. Wniosek o przyjęcie dziecka na wybraną formę opieki należy składać u dyrektora szkoły, w której odbywa się wybrana przez Państwa forma opieki do dnia 31.05.2014 r.

Oferta ta jest uzupełniana przez akcję Lato w Mieście prowadzoną przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Konstanciński Dom Kultury