PRACA SZKOŁY W CZASIE SPRAWDZIANU SZÓSTEJ KLASY I EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

W dniu 5 kwietnia 2016 (sprawdzian szóstej klasy) w szkole podstawowej nie prowadzimy zajęć dydaktycznych.

Dla uczniów szkoły podstawowej prowadzone są jedynie zajęcia opiekuńcze. Świetlica szkolna funkcjonuje zgodnie z planem od 7.30 do 17.00.

Rodzice uczniów dostaną pisemne deklaracje odnośnie uczestnictwa dzieci w zajęciach opiekuńczych.

Zajęcia dydaktyczne w gimnazjum odbywają się zgodnie z planem.

Oddział przedszkolny pracuje normalnie zgodnie z planem.

Autobus szkolny kursuje zgodnie z rozkładem.

W dniach 18, 19, 20 kwietnia 2016 - w czasie egzaminu gimnazjalnego uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum nie mają zajęć dydaktycznych.

Prowadzone są jedynie zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej. Świetlica szkolna funkcjonuje zgodnie z planem od 7.30 do 17.00.

Rodzice uczniów dostaną pisemne deklaracje odnośnie uczestnictwa w zajęciach świetlicowych.

Oddział przedszkolny pracuje zgodnie z planem. Autobus szkolny kursuje zgodnie z rozkładem.