Szczegółowe informacje o pracy szkoły w dniach 12 i 13 marca 2020r. /czwartek, piątek/.

W tych dniach szkoła nie będzie prowadzić zajęć dydaktycznych jedynie zajęcia opiekuńcze.

Świetlica czynna od godz.  7.30 do 17.00 /dla tych uczniów, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki/.

Autobus szkolny kursuje zgodnie z planem.

Catering będzie uruchamiany w zależności od ilości uczniów obecnych w szkole i chętnych na obiad.

Nauczyciele będą w szkole zgodnie ze swoim planem lekcji.

Od 16 do 25 marca 2020r. szkoła będzie zamknięta.

Nauczyciele badają możliwości realizowania podstawy programowej zdalnie przez Internet.

Priorytetowo będzie traktowana klasa 8 w związku z przygotowaniem uczniów do ogólnopolskiego egzaminu.

O tym będziemy informować na bieżąco rodziców za pomocą informacji w dzienniku elektronicznym i rozsyłanych uczniom na adresy ich poczty e-mail w domenie @slomczyn.edu.pl /Microsoft Office 365 dla edukacji/.

Jeżeli ktoś z uczniów zapomniał swojego hasła na pocztę, będzie mógł je restartować wysyłając wcześniej wiadomość na adres admin@slomczyn.edu.pl .