Szlachetna Paczka 2017 w szkole

szlachetna_2

W tym roku ponownie podjęliśmy się pomocy potrzebującym w ramach akcji pt. „Szlachetna Paczka”. Klasą realizującą projekt jest, jak co roku, klasa III gimnazjum, a koordynatorką - pani Anna Rogalska.

Rodzina, którą wybraliśmy, mieszka na terenie Konstancina-Jeziorny; jest to małżeństwo z dwójką dzieci, gdzie młodszy z chłopców choruje na autyzm. Ojciec jakiś czas temu stracił pracę, a matka nie pracuje ze względu na syna. W tych trudnych chwilach rodzina niesamowicie potrzebuje naszego wsparcia, dlatego już niebawem w szkole rozpocznie się zbiórka pieniędzy, trwająca do 8 grudnia. Uzbierana przez nas kwota przeznaczona zostanie na zakup rzeczy priorytetowych, czyli pralki, materaca i sprzętu rehabilitacyjnego, jednak naszym marzeniem jest podarowanie rodzinie czegoś więcej, co już zależy od sumy, jaką uda nam się zebrać.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji – warto zaznaczyć, że nawet niewielką kwotą oddaną na ten szczytny cel wesprzemy kogoś w potrzebie.