Uwaga informacje o pracy szkoły w czwartek 30 kwietnia

W związku z uroczystością nadania naszej szkole imienia Jana Mejstera, która odbędzie się

30 kwietnia 2015 r., plan pracy szkoły w tym dniu ulegnie zmianie:

1. Nie będzie zajęć dydaktycznych.

2. Uczniowie klas II – VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum spotykają się z wychowawcami w szkole o godzinie 9:15. O 9:30 przechodzą do kościoła parafialnego na Mszę Świętą, która rozpocznie się o godzinie 10:00. Dalszy ciąg uroczystości odbędzie się w szkole, po ich zakończeniu uczniowie wracają do domu.

3. Uczniowie klas IA i IB mogą uczestniczyć we Mszy Świętej i w uroczystościach w szkole pod opieką rodziców. Uczniowie z tych klas, którzy będą w świetlicy, uczestniczą tylko w uroczystościach w szkole.

4. Świetlica szkolna prowadzi zajęcia opiekuńcze w godzinach 7:30 – 17:00 wyłącznie w wyjątkowej sytuacji, gdy dziecko nie ma innej opieki.

5. Autobus szkolny kursuje zgodnie z planem.

6. Zerówka pracuje zgodnie z planem.