Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /wp-includes/gettext.php on line 66

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Mejstera » Blog Archive » Wznowienie zajęć opiekuńczych w zerówce od 11 maja 2020r.

Wznowienie zajęć opiekuńczych w zerówce od 11 maja 2020r.

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /wp-includes/functions-formatting.php on line 83

Szanowni Państwo,
w związku z decyzją rządu o otwarciu przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, będzie możliwość udziału uczniów klasy 0 w zajęciach opiekuńczych od 11 maja br.
Prosimy o podjęcie decyzji o ewentualnym pobycie dzieci w szkole, po dokładnym przeanalizowaniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej. Z wytycznymi można się zapoznać tutaj:

Rodzice dzieci uczęszczanych do oddziału przedszkolnego zostali poinformowani drogą elektroniczną o wznowieniu zajęć opiekuńczych od 11 maj 2020r. i zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole.