XV Festiwal Małych Form Teatralnych

teatralia1

W dniach 17-18 marca 2018 roku odbył się XV Festiwal Małych Form Teatralnych w Konstancinie –Jeziornie. Tradycyjnie nasza szkolna grupa teatralna wzięła w nim udział. Na festiwalu zaprezentowaliśmy spektakl, pt.” Pchła Szachrajka”, oparty na oryginalnych tekstach Jana Brzechwy.

Jury konkursu doceniło grę naszych aktorów, przyznając im wyróżnienia za indywidualne kreacje aktorskie, nagradzając: Mariannę Strzelecką za tytułową rolę Pchły Szachrajki,

Igora Kostkę za rolę komara i krowy, Felicję Kostkę za kreację panny Kiki oraz Gabrielę Markowską za zagraną z dużym rozmachem rolę pchlej koleżanki.

Opiekunki naszego  szkolnego koła teatralnego pani Małgorzata Gozdołek i pani Adrianna Mańkowska-Rzezak także zostały docenione i otrzymały wyróżnienia za reżyserię spektaklu.

Gratulacje i podziękowania  dla  naszych reżyserek i młodych aktorów.

teatralia2