Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /wp-includes/gettext.php on line 66

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Mejstera » Blog Archive » Ty też możesz wypożyczyć komputer do 30 czerwca 2021 roku.

Ty też możesz wypożyczyć komputer do 30 czerwca 2021 roku.

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /wp-includes/functions-formatting.php on line 83

Fundacja KPMG, która od początków pandemii pomaga między innymi naszej szkole organizować zdalne nauczanie /użyczyła 12 komputerów z dostępem do Internetu/, ogłosiła konkurs dla uczniów na napisanie pracy na jeden z dwóch tematów:

1.       Kim chciałbym zostać w przyszłości?

2.       Jak komputer może mi pomóc w nauce?

Dla zwycięzców czekają do użyczenia do końca czerwca 2021r. nowe laptopy HP ProBook 255 G7 (AMD Ryzen 3200U, 8GB, 256 SSD, Windows 10 Home) wraz z opłaconym na cały okres użyczenia dostępem do Internetu.

Szczegóły dotyczące tego konkursu na stronie Fundacji KMPG link

Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu na stronie fundacji KMPG.

W związku z tym, że szkoła musi wypełnić formularz zgłoszeniowy do napisanej przez ucznia pracy, czekam na wasze prace do 12 września 2020r. adres e-mail: dyrektor@slomczyn.edu.pl .

W przypadku pytań proszę o kontakt.