Wspomnienie o Pani Emilii Zduńczyk

cci20160621.jpg

W dniu 06.06.2016 roku z naszego grona odeszła pani Emilia Zduńczyk, pożegnaliśmy Ją 13. czerwca mszą świętą w kościele parafialnym w Słomczynie.

Pani Emilia Zduńczyk była wieloletnim nauczycielem Szkoły Podstawowej w Słomczynie. Rozpoczęła pracę jako młoda nauczycielka 01.09.1959 roku i uczyła nieprzerwanie do 31.08.1990 roku, do momentu przejścia na emeryturę. Uczyła matematyki, przez 31 lat pracy była wychowawcą wielu pokoleń uczniów Szkoły Podstawowej w Słomczynie. W latach 1971 – 1973 sprawowała funkcję Kierownika Szkoły.

Pozostanie w naszej pamięci, jako dobry nauczyciel i wychowawca, ale przede wszystkim człowiek pełen hartu i pogody ducha, wewnętrznej siły, zawsze chętnie dzielący się swoją wiedzą i doświadczeniem. Pani Emilia do końca była zainteresowana losami Swojej Szkoły, jej nauczycieli i uczniów.

Dziękujemy

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Słomczynie